Diyetisyen Hatice Bilici
Diyetisyen Hatice Bilici'den endavet.com kullanıcılarına özel net %20 indirim sizleri bekliyor! Tıkla, indirimi yakala!

Hatice Bilici

Bursa/Nilüfer

Uzman diyetisyen Hatice Bilici, Trakya Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi, Besin Hijyeni ve Teknolojisi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Bursa Nilüfer’de online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı hizmeti veren Bilici, ISO Gıda Kalite Sistemi, Çocuk Hastalıklarında Beslenme ve Diksiyon eğitimleri de almıştır.

Uzman diyetisyen Hatice Bilici’nin öne çıkan çalışma alanları, online diyetisyenlik, insülin direnci, şeker hastalığı, troid hastalıkları, böbrek hastalıklarında beslenme, çocukluk çağı beslenmesi, , kilo alma, fit, hamilelikte ve emziklilikte beslenme ve sindirim sorunlarında beslenme ’dir.

Mezun olduktan sonra Erasmus programı ile gittiği Bosna Hersek’te de, çocuklar, yaşlılar ve engelliler için gönüllü olarak çalışmıştır. Eğitim, staj ve yurtdışı deneyimiyle okul çağında beslenme konusunda da danışanlarına yardımcı olan, online danışmanlık hizmeti yanında yüz yüze Bursa Nilüfer Diyetisyen hizmeti de veren uzman diyetisyen Hatice Bilici’nin çalışma alanları, ‘kilo verme, kilo alma, kişiye özel beslenme programları, vücut analizi, yeme bozukluklarında beslenme, gebelik ve lohusalıkta beslenme, tüp bebek ve i̇nfertilite tedavisinde beslenme, çocuk ve ergenlerde beslenme, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, ketojenik diyet, sendrom, tip diyabet, bariatri diyetisyenliği, reaktif hipoglisemide beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, menopozda beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, gut hastalığında beslenme, troid hastalığında beslenme, parenteral beslenme, enteral beslenme, gut hastalığı ve beslenme, haşimato hastalığında beslenme, hipertansiyonda beslenme, kurumsal beslenme danışmanlığı, sağlık koçluğu programları, sporcu beslenmesi ve kontrol randevusu ’dur.

Bursa diyetisyen arama listesinde yer alan uzman diyetisyen, eğitim hayatı boyunca katıldığı kurs, seminer ve eğitim çalışmalarıyla bilgi ve donanımını arttırmış, staj yaptığı hastanelerde hastalıklarda beslenme konusunda deneyim kazanmıştır. Bu deneyimiyle troid sorunu olan ne yememeli gibi bazı hastalıklarda nasıl beslenilmesi gerektiğine dair bilgilerini mesleğinde başarıyla kullanmaktadır. Danışanlarının hastalık öykülerini de öğrenerek insülin direnci belirtileri ya da diğer hastalıklarla ilgili sorun yaşayan danışanlarına uygun beslenme programları oluşturmaktadır. Uzman diyetisyen Bilici, staj yaptığı diyaliz merkezinde edindiği birikimle böbrek hastaları nasıl beslenmeli konusunda da danışmanlarına destek olmaktadır.

Kilo alma, kilo verme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda diyet gibi konularda alanında uzman bir diyetisyenden hizmet almak istiyorsanız uzman diyetisyen Hatice Bilici’ye ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Hatice Bilici - konum
X : 40.213041617416515 Y : 28.982467064817556