Merve Altan

Hatay/Payas

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan diyetisyen Merve Altan, spor salonları ve diyabet merkeziyle bağlantılı da çalışarak Hatay İskenderun’da bulunan merkezinde online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet vermektedir.

Hatay İskenderun’da bulunan merkezinde hizmet veren diyetisyen Merve Altan, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Danışanlarına online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla ulaşan Altan’ın özellikle uzmanlaştığı alanlar, ‘zayıflama, kilo alma, obezite, insülin direnci, sporcu ve fitness beslenmesi’dir.

Gerek yüz yüze gerekse online diyet hizmetlerinde, diyete başlamadan önce danışanlarının detaylı vücut analizi ile vücudun yağ, kas, sıvı oranını belirleyen, ön görüşme sonrası yaptırdığı tahlillerle sağlık sorunlarını tespit edip, buna göre kişinin ideal kilosuna ulaşması için bir beslenme programı hazırlayan Altan, diyeti gerektiğinde spor salonları ve diyabet merkezi ile bağlantılı sürdürmektedir.

Hatay diyetisyen hizmetlerinde güvenle başvurulacak isimlerden biri olan diyetisyen Merve Altan’ın hizmet verdiği başlıklar, ‘kilo alma, kilo verme, ketojenik diyet, alkali diyet, kişiye özel beslenme programları, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, yeni doğan metabolik hastalıkta beslenme, yeme bozukluklarında beslenme, vücut analizi, spektrum bozukluğu ve otizmde beslenme, tüp bebek ve i̇nfertilite tedavisinde beslenme, detoks diyetleri ve kalp damar hastalıklarında beslenme’ dir.

Diyet sürecinde motive olmaları ve vazgeçmemeleri adına hep danışanlarının yanında olan ve onları destekleyen Altan, uyguladığı doğru, sağlıklı beslenme programlarıyla sağlıklı beslenmeyi de sürdürülebilir kılmaktadır.

Hastalıklarda beslenme tedavisi ile hem kilo vermeyi hem de hastalığın zararlı etkilerini en aza indirmeyi amaçlayan diyetisyen Merve Altan, hastalıklara yakalanma riski bulunan danışanlarına uygun diyet listeleri hazırlayarak daha baştan bu riski önlemektedir. Danışanının aç kalmadan, strese girmeden zayıflama sürecini başarıyla yürütmesinin yolunu açan diyetisyen, kişinin sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmesi için de diyet sonrası takiplerini sürdürmektedir.

Hangi yaşta olunursa olunsun sağlıklı bir yaşam için diyet yapmaktan, yeterli ve dengeli beslenmekten vazgeçmemek gerekir. Yediden yetmişe her yaştan danışanına hizmet veren Altan, onların hayal ettikleri kiloya kavuşmalarında en büyük destekçisi olmaktadır.

Hayatınızda yepyeni bir başlangıç yaparak aç kalmadan, strese girmeden zayıflamak, sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzınız haline getirmek, hastalıklarınızın zararlı etkilerini beslenmenize dikkat ederek en aza indirmek için online ve yüz yüze danışmanlık yoluyla hizmet veren diyetisyen Merve Altan’a ulaşmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunuzu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Şirin Y******
  01.05.2021

  Yoğun iş temposu, çocuklar, koşuşturmaca kendime çok vakit ayırabilen biri değilim ama kilolarımı çok dert ediyordum. Çünkü her yaz şok diyetlerle vermeye çalışıyor sonra tekrar alıyordum. Diyetisyen Merve Altan ’dan yeni online beslenme danışmanlığı almaya başladım. Yaklaşımı çok güzel. Benim gibi olanlara tavsiye ederim. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 • Mert B******
  11.04.2021

  İnsilün direnci olan biriyim ve bu yüzden aç kalamıyorum ve acıkdıkça denk geldiğim şeyleri atıştırıyordum ve kilolaları tahmin edersiniz. Ayrıca diyet yapmayı sevmiyorum. Aralık ayında Diyetisyen Merve Altan ’a başladım. Sevdiğim şeyleri yemekten de geri kalmıyorum. 90 kilodan 75 kiloya indim. Bu benim için çok önemli bir motivasyon. Merve hanım çok teşekkür ederim herşey için.

 • Ceren M******
  14.03.2021

  Uzun yıllardır bir türlü 62 kilonun altına inemiyordum. Merve Altan sayesinde kilo verme ile ilgili sorunum çözüldü. Şimdi tartıda en fazla 53 kiloyu görüyorum. Çünkü dengeli beslenme ile hayatımı nasıl programlayacağımı öğrendim. Diyetisyen Merve Altan ’ı herkese tavsiye ediyorum.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Merve Altan - konum
X : 36.58381421632027 Y : 36.17968517419256

İstiklal mah. Atatürk cad. no:152/A Payas/Hatay