Hayalinizdeki Davet İle İlgili Tüm Detayları Ücretsiz Olarak Kolayca Tasarlayın! Fırsat, kampanya, indirim ve hediyelerimizden yararlanmak için hemen üye olun. üye olun.
Davet Planı - üyelik başvuru

Davet Planı

Davetlerin olmazsa olmazı davet planı yapmaktır. Tüm sürecinizi planlı bir şekilde yürütebilmeniz için davetinizin oturma düzeninden yemek servisine kadar her detayını uygulamamız sayesinde kolayca planlayabilirsiniz. Birden fazla etkinliği yönetebilir ve misafir listenizi kategorilere göre düzenleyebilirsiniz.

Davet Planı - üyelik başvuru

Albüm Oluşturma

Düğün albümleri, nişan albümleri, bebek albümü ya da tatil fotoğraflarınızdan oluşan albümler düzenleyip en özel günlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz. .

Albüm Oluşturma - üyelik başvuru

Davet Bütçe - üyelik başvuru

Davet Bütçe

Bu uygulamamız sayesinde davetiniz için ayırdığınız bütçeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Masraflarınızı izleyebilir, ödemelerinizi yönetebilir ve harcamalarınızın dökümünü tutabilirsiniz.

Davet Bütçe - üyelik başvuru

E-Davetiye

Site üzerinden SMS Davetiye bilgilerinizi paylaşabilir ve yaklaşan organizasyonların hatırlatma SMS RSVP'leri edinebilirsiniz. Davetiyenizin altında katılan kişilerin sayısı ve listesi bulunmaktadır buradan davetiyenize kimlerin gelip kimlerin gelmeyeceğini rahatlıkla görebilirsiniz.

E-Davetiye - üyelik başvuru

Randevu Takip - üyelik başvuru

Randevu Takip

Hazırlık sürecinizi kolaylaştıracak uygulamalardan biri olan Randevu Takip Sistemimiz sayesinde randevularınızı planlayabilir ve öncesinde hatırlatma SMS’ leri ile randevu detaylarınızı kontrol edebilirsiniz.

Randevu Takip - üyelik başvuru

Teklif

Düğün, davet ve etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm kategorilerdeki firmaları inceleyip, size uygun olan firmalara ücretsiz teklif göndererek bu firmalarla kolayca anlaşma sağlayabilirsiniz.

Teklif - üyelik başvuru
Hemen Üye Ol!