ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

 • Paylaş
ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
6 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Güzellik göreceli bir kavram olsa da kişisel bakım hizmetleri devreye girince görüntümüze ışıltının eşlik ettiği bir gerçek. Aynada bu ışıltıyı gördüğümüzde güne daha motive daha yüksek enerji ile başlıyoruz.

Bu nedenle sizi daha iyi, daha mutlu hissetmenizi sağlayacak, güzelliğinizi belirgin hale getirecek bir güzellik merkezi ile tanıştırmak istiyoruz. Özlem Örsçü Güzellik ve Estetik Merkezi doğru uygulamalarla güzelliğinizi ortaya çıkaran ve koruyan bir anlayışla Bursa Heykel’de hizmet veriyor.

Merkezin verdiği hizmetler ; Medikal cilt bakımı, kirpik lifting, ipek kirpik, Hydarfacial, kalıcı oje, protez tırnak ve pedikür uygulamalarını içeriyor. Özlem Örsçü Güzellik merkezi güzellik salonu hizmetlerinin müşterilerinin arasında kişisel bakıma önem veren birçok erkek de bulunuyor.

Özellikle Hydarfacial antiaging uygulaması ve pedikür erkeklerin en çok tercih ettiği hizmetlerin başında geliyor. Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde öncelikle cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan yöntem. Hydarfacial parlak ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial, cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir uygulama olduğu gibi cildi ağrı duymayacağınız şekilde derinlemesine temizliyor, ölü hücrelerden ve siyah noktalardan arındırıyor. Ciltte bulunan kırışıklıklar, lekeleri tedavi edebiliyor.

Cilt bakımında tercih edilen bir diğer uygulama medikal cilt bakımı. Özlem Örsçü Güzellik Merkezi bu uygulamada öncelikle kişiye cilt analizi yaparak cildin ihtiyacına özel olarak hazırladıkları bir protokol uyguluyor.

Böylece güneş ışınlarından, kullandığınız kozmetik ürünlerinden cildiniz korunuyor ve rahatlıkla özel günleriniz için make up ve makyaj hizmeti alabiliyorsunuz.

Özlem Örsçü Estetik Güzellik Merkezi yönetimin en önem verdiği konu salonun ve kullanılan alet, araç ve eşyaların hijyenik olması. Müşterinin işlemlerini gerçekleştirirken mutlu kendini güvende hissetmesi hizmet politikalarının başında geliyor.

En çok tercih edilen bir diğer uygulama kirpik lifting. Kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan kirpik lifting uygulaması ile kirpiklerin köklerine keratin bakımı yapılıyor.

Her işte olduğu gibi güzellik ve kişisel bakım uygulamalarını sürdürebilir kılmak çaba istiyor. Bu çaba aynı zamanda kişinin değerlilik duygusunu beslediği gibi hayata karşı daha güçlü kılıyor.

Özlem Örsçü Güzellik Merkezi size bu yönde uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Siz de aynadaki ışıltıya ulaşmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 22.08.2021
  Elvan B******

  Ben protez tırnak yaptırdım üstüne nail art uygulaması . Çok başarılılar. Tercih edebilirsiniz.

 • 17.08.2021
  Müge B******

  Özlem Hanım ile medikal cilt bakımına başladım. Yaklaşımı çok güzel. Pürüzsüz bir cilt hayalim var. İlk seanstan bir parlaklık oluştu . Bakalım nasıl olacak

 • 23.07.2021
  Sanem Ö******

  Kirpik lifting yaptırdım . Çok memnun kaldım. Takma kirpik takmışım gibi görünüyor oysa kendi kirpiklerim

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
ÖZLEM ÖRSÇÜ ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Nalbantoğlu Çarşısı Heykel