İndirimler

En güncel kampanya, indirim fırsatları ile avantajlı paketler seni bekliyor. Hemen incele!

Fırsatlar Düğün Düğün
Fırsatlar Fit Spor & Sağlık
Fırsatlar Güzel Güzellik

İndirimler

Tüm İndirimler

Mobile App

endavet.com ile
En Hayat Cebinde!

Ücretsiz ENDAVET mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Türkiye’nin tüm illerine yönelik faaliyet gösteren ve hizmet verenleri, hizmet almak isteyenlerle buluşturan online platform endavet.com, düğün, spor- sağlık, güzellik, mekanlar başlığı altında, ihtiyacınız olan tüm mekanlar ve hizmetler sizi bekliyor.

Restoran, restoran cafeler, sosyal eğlence mekânları, spor salonları, personal trainerler, diyetisyenler, güzellik ve bakım merkezleri ve estetik kliniklerin indirim, kampanya ve fırsatlarına endavet.com aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra düğün, davet gibi özel günlerinizi planlamanıza yardımcı olacak hizmetler, düğün salonları, gelinlikçiler ve binlerce firma endavet.com' da özel indirim ve fırsatlarıyla her zaman yer almaktadır.

Devamını Gör...

Bulunduğunuz şehrin en seçkin mekânları, işinde başarılı ve tanınmış diyetisyen, personal trainer, güzellik uzmanı, plastik cerrahi ve estetik doktorları endavet.com ile bir tık yakınınızda. Evinizde, rahat mekânınızda, kapı kapı dolaşmadan, sadece internet aracılığıyla pek çok seçeneğin olduğu endavet.com'da en iyi hizmetleri, %10’dan % 50 indirime kadar uygun fiyat aralığı ile bulabilirsiniz. Bunun için kampanyalarımızı incelemeniz yeterlidir. Bu kampanyalarda yer alan güzellik merkezleri indirimli fiyatlar ile cildinizin, vücudunuzun ihtiyacı olan her tür bakımı yaptırarak güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Sağlıklı kilo vermek ve sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyenler için online diyetisyen hizmetinde indirim ve yüz yüze diyetisyen hizmetinde indirim kaçırılmayacak fırsatlar içeriyor. Hem online personal trainer hizmetinde indirim, hem de kişiye özel personal trainer hizmetinde indirim avantajı sayesinde fit bir vücuda sahip olmak ve alanında uzman eğitimciler ile sağlıklı bir egzersiz süreci geçirmek için bulunduğunuz şehirlerdeki personal trainer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Spor salonları indirim fırsatlarını kaçırmamanız sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam için oldukça önemlidir. Kariyer planlamanızda ve kişisel gelişimizde hayal ettiklerinizi elde etmenizde size rehber olacak kişiye ulaşmanız için yaşam koçu indirim fırsatları da sizi bekliyor. En güzel, en özel günlerinizden biri olan evlilik töreninizde, düğün salonları indirim, düğün fotoğrafçıları indirim ve gelinlik indirim ve fırsatlar ile bütçenizi rahatlatmak, en iyi mekân ve hizmetlerden yararlanmak için kampanyaları incelemenizi öneririz.

Özel ve şık mekânlarda kendinizi ve sevdiklerini ağırlamak istiyorsanız endavet.com'da yer alan restoran, cafe indirim avantajları tam size göre. Bütçenize uygun, işinizi kolaylaştıracak pek çok hizmete bir tıkla endavet.com üzerinden kolayca talep formunu doldurabilir, ücretsiz araştırma yapmaya ve teklif almaya başlayabilirsiniz.

Devamını Gizle...
;