Pınar Sandıkçı Elpi Güzellik Salonu

  • Paylaş
Pınar Sandıkçı Elpi Güzellik Salonu
Pınar Sandıkçı Elpi Güzellik Salonu
Pınar Sandıkçı Elpi Güzellik Salonu
Pınar Sandıkçı Elpi Güzellik Salonu
Pınar Sandıkçı Elpi Güzellik Salonu
5 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Elpi Güzellik Salonu, özel gün ve gecelerinizde güzellik ve bakım hizmetleriyle Samsun’un İlkadım ilçesinde hizmet vermektedir. Elpi’nin profesyonel kadrosunda yer alan kuaför ve güzellik uzmanlarıyla hayal ettiğiniz estetik ve bakıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Elpi Güzellik Salonu kuaför hizmetinde gelin başı, saç kesim, saç renklendirme , röfle, balyaj, ombre, sombre, fön, topuz, kalıcı fön, rasta, perma saç bakımı, saç vitamini, kalıcı fön, saç similasyonu hizmeti vermektedir.

Elpi Güzellik Salonu makyaj hizmetlerinde ; gelin makyajı, normal makyaj, porselen makyaj, günlük makyaj, gece makyajı, mezuniyet makyajı, kalıcı makyaj, smokey makyaj hizmeti vermektedir.

Elpi Güzellik Salonu hizmetlerinde ; dudak renklendirme, pudralama kaş, kalıcı eyeliner, bb glow, cilt bakımı, medikal cilt bakımı, akne tedavisi, leke tedavisi, anti-age bakım, hydrofacial, kotukaltı kararma tedavisi, kaş lifting, kaş laminasyonu, kaş vitamini, kalıcı kaş, kaş şekillendirme, takma kirpik, kirpik lifting, kirpik botoks, microblading, manikür, pedikür, medikal manikür, medikal pedikür, batık tedavisi, mantar tedavisi, jel protez tırnak, akrilik protez tırnak, ağda, i̇ğneli epilasyon, buz lazer, masaj, aromaterapi, bölgesel i̇ncelme, kavitasyon işlemleri uygulanmaktadır.

Müşteri talebi doğrultusunda evde hizmette veren Elpi Güzellik Salonu gelin paketi düğün grupları tarafından tercih edilmektedir. Gelin makyaj ve gelin başı hizmetinde ücretsiz prova yapan Elpi Güzellik Salonu sahibi Pınar Sandıkçı, gelinin en özel gününde kendini aynada görmek istediği şekilde gördüğü an bizim en mutlu anımızdır diyerek işini profesyonelliğin yanında sevgiyle yaptıklarını belirtmektedir.

Samsun güzellik merkezleri arasında ilk sıralarda gelen Elpi Güzellik Salonu müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla Samsun ve çevre ilçelerden gelen müşterilerine güzellikte trend uygulamalar sunmaktadır.

Güzellik ve estetik uygulama ve kişisel bakımın motivasyon açısından önemine değinen Elpi Güzellik Uzmanı sahibi pınar Sandıkçı yıllardır müşterilerine bu duyguyu yaşatmaktan memnun olduğunu söyledi.

Siz’ de düğün, davet ve özel günlerinizde kendinizi özel ve güzel hissetmek, alanında deneyimli ve eğitimli uzmanlardan yardım almak için Samsun İlkadım ilçesinde faaliyet gösteren Elpi Güzellik Salonu ile iletişime geçmek, indirim ve kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Pınar Sandıkçı Elpi Güzellik Salonu - konum
X : 41.27634464664892 Y : 36.331507387083185