MF Garden

  • Paylaş
Hakkında
Düğünlerinin ve MF Garden güzelliğinin hayalleriyle imza atmak isteyen çiftler. Yıllar boyunca kurduğunuz bu özel ve mutlu günde hayallerinizi kuruyorsunuz, hayalleriniz bizim ilham kaynağımız. Pencerenizi açın, gelinliği gözünüze baktığınızdan daha fazlasını taşıyın. tüm detayların başlangıcına kadar ekibimiz, kalitedeki servisimiz, geniş otoparkımız ve büyülü bir ortamda hayatınızı istediğiniz şehre kolay erişimden ayrılmadan başaracaksınız. doğanın iç içe geçmiş en özel anılarını yaşayalım sizi MFR Bahçesi'ne davet ediyoruz. Düğünlerini kapalı duvarlardan çıkarmak isteyen çiftler için; 3.000 m2 yazlık bahçesi, 170 m2 havuz alanı, 350 m2 havuz alanı, mescit (bay-bayan), oyun alanı ve büyük otoparkı ile meyve ağaçlarının altında bir rüya düğünü bekliyoruz. Özel yerler için özel günler, tüm özel anlar MF Garden geçer. • Toplamda 1000 m2 kapalı alanda 300 m2 ve 400 m2 kapalı şemsiyelerle kapatılabilir. Paket programımız:
Toplam 3.000 m2 yazlık bahçe, 170 m2 pist ve sahne, 300 ve 400 m2 dev şemsiyeler, ücretsiz otopark, çocuk oyun alanı, gelin damat odası (makyaj bölümü + wcl), maternal bakım ünitesi, dua, ses sahne aydınlatma sistemleri, 24 saat aktif güvenlik kamera sistemleri, jeneratörler ve yedeklemeler, solistler, orkestra ve DJ'ler, lazer sis volkanı ve havai fişek gösterileri, palyaçolar ve tüm görsel şov ve animasyon, fotoğraf ve kamera hizmetleri, projeksiyon, kırmızı halı meşale volkan lazer sis ve açılışında müzik, nokta tablo (çiçeklenme), masa ve sandalye astarı (tül seçeneği), masa çiçekleri, şamdanlar ve yeterli sayıda bistro, fındık, içecek (fanta, kok, su) ), pasta ağaçları, gelinin keki, mevsim meyveleri.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
MF Garden - konum
X : 39.9552003 Y : 33.0735362

19 Mayıs Bulv. Gökçeyurt Mah. No:98 /A Mamak