Ramsey

  • Paylaş
Hakkında
Ramsey, Gürmen Grubu'nun tekstil sektöründeki 35 yıllık deneyiminden, uluslararası pazarlarda kazandığı rekabet gücünden ve yetenekli moda tasarım ekibinin yaratıcı fikirlerinden doğdu.
Hikayemiz 1972'de Londra'da başladı. 1985'te Londra'daki fabrikamızda ilk konfeksiyon imalatını yapan ve İngiltere'deki Türkiye pazarında çalışmaya devam etti, merhaba diyoruz.

Bu yıllarda, üretimini Londra'dan İstanbul'a, ardından Karabük ve Safranbolu'ya taşıyarak üretimini büyük şehirlerden uzaklaştıran ilk marka olduk. Ramsey'nin kaliteye olan tutkusu, mükemmelliğe ulaşma arzusu, işçiliğe saygı ve detaylara gösterilen dikkatleri, erkek giyiminde en üst sıralarda yer alacak yenilikçi ve güçlü bir marka olarak Ramsey'yi şekillendirdi. Erkekler dünyasına enerji, dinamizm ve estetik sunan Ramsey; Spor kıyafetlerinden özel kıyafetlere, erkek giyiminin tüm ihtiyaçlarını aynı Ramsey kalitesi ile müşterilerine sunmaya devam ediyor.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Ramsey  - konum
X : 40.2502893 Y : 28.9589161

Emek Adnan Menderes Mah. Mudanya Yolu No:2 Osmangazi, BURSA