Ecem Çakar Beauty & Hair / Güzelik Merkezi

  • Paylaş
Hakkında

Merhaba ben Ecem Çakar Hair & Beauty ‘nin kurucusu Ecem Çakar. Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet göstermem sonucu bir çok deneyim ve bilgi kazandım. Tecrübelerimi bir çok danışana aktarmak ve çeşitli bilgilerimi harmanlayarak birden çok dalda çalışmalarıma devam etmek için kendi iş yerimi açtım. Bursa / Yıldırım ‘da faaliyet gösteren saç ve cilt bakımı yaptığımız güzellik salonumuzda günlük hayatının temposundan kişisel bakımlarına kısıtlı zamanları kalan kadınların kendilerini iyi hissetmesi için çalışmalar yapıyoruz. Her bir misafirimizle özel olarak ilgilenmek, tüm misafirlerimizin zamanını en verimli ve en keyifli şekilde geçirmesini sağlamak için randevu sistemiyle çalışmaktayız.

Ecem Çakar Hair & Beauty’de Hangi hizmetleri Alabilirim?

Özellikle cilt bakımı ve saç bakımında kendimizi geliştiriyoruz, güzelliğin bütünsel bir bakış açısı gerektirdiğini düşünüyor ve tüm güzellik uygulamalarında faaliyet göstermeye çalışıyoruz. Merkezimizde,

Saçlarınız için; saç rengi değişimleri için boyama, röfle, balyaj, ombre, sombre, color melt, ters ombre, gölge gibi işlemlere başvurabilirsiniz.

Cilt bakımı ve güzelliği için; dermapen, kaş dizaynı, kirpik lifting, kirpik boya, kirpik keratin bakımı, kaş laminasyonu, kaş dizaynı, kolajen maskesi , derin cilt temizliği, siyah nokta temizliği, havyar özlü cilt maskesi, Sodium DNA cilt maskesi gibi işlemlerimiz mevcuttur.

Tırnak bakımınız için; manikür ve pedikür uygulamalarımız bulunmaktadır.

Bir Kadının Neye İhtiyacı Varsa Tümü Burada!

Ecem Çakar Hair & Beauty’de kadınların ihtiyacı olan, yaşam standartlarını yükseltmesine yardımcı olacak tüm hizmetleri sağlamaya özen gösteriyoruz. Gerekli eğitimlerini almış uzman kadromuz ile gerçek güzelliğe ulaşmanız için yapabileceğimiz ne varsa yapıyor, fazlası için çaba gösteriyoruz. Hazırladığımız kampanyalar ve özel günler için koyduğumuz indirimlerle tüm kadınların öz güvenleri için adım attıkları yolculuğu desteklemeye çalışıyoruz. Çalışan kadınların, çocuğundan kendine vakit ayıramayan annelerin zamanının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bunun için merkezimize gelen her danışanın burada en keyifli ve en verimli vakti geçirebilmesini hedefliyoruz. Malzemelerde kaliteye önem veriyoruz ve tüm hizmet verdiğimiz dallarda kullandığımız materyallerin hijyenini birincil önceliğimiz olarak görüyoruz. Güzelliğin, hijyenden ve temizlikten geçtiğinin farkındayız, bu yüzden merkezimizin temel kuralı her zaman temizlik oldu. Bizimle iletişime geçip randevunuzu alabilirsiniz, Bursa / Yıldırım Eğitim Mahallesinde yer alan merkezimize tüm kadınları bekliyoruz.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Ecem Çakar Beauty & Hair / Güzelik Merkezi - konum
X : 40.1831311158462 Y : 29.107513804229722

eğitim mah. Emek cad. Demir sok. No:1 Yıldırım/Bursa