Bütünler Düğün Salonu / Gemlik Düğün Salonu

  • Paylaş
Hakkında

1977 yılından bu yana farklı hizmet kollarında faaliyet gösteren ailemizin öyküsündeki başarı Bütünler kalitesine bağlı! Özellikle de Bütünler Düğün Salonu’nu tercih eden çiftlerimize kaliteli hizmet ve mutlu bir başlangıç vaat ediyoruz. Düşlerinizin gerçekleştiği geceyi benzersiz kılmak için çalışıyor, organizasyon sorumlumuzla birlikte her ayrıntıyı planlıyoruz. Hazırlıklara başladığımızda sırası ile düzenlemeleri yapıyoruz. Düğün günü gelip çattığında sizi ve konuklarınızı nasıl mı ağırlıyoruz? Hemen anlatalım:

Konseptinize uygun bir davet tasarlamak için düğün önce size özel örnek masa hazırlıyoruz. Beğendiğiniz takdirde napolyon sandalyelerle konforu, yuvarlak ve dikdörtgen masalarla da salonumuzda konuklarınızın rahat hareket edecekleri alanı oluşturuyoruz. Süsleme için renkli masa örtüleri, ihtişamlı şamdanlar, çiçek ve gelin yolu aksesuarlarını kullanıyoruz… Yüksek tavanlı ve geniş salonlarımızda şık bir gece hazırlamakla kalmıyoruz. Konuklarınıza sunacağımız lezzetler için yaptığımız menü tadımlarıyla damak tadınıza uyan tatları seçiyor ve konuklarınıza ikram ediyoruz. Enfes tatlarla ziyafet dönüşen geceyi düğün pastası ile noktalıyoruz. Ancak eğlenceden de söz etmeden geçmeyelim. Bütünler Düğün Salonu Gemlik’te eğlencenin adresi. Güzel bir düğün ve bolca dans için müzisyenlerimiz sahnede yerini aldı, sizi bekliyoruz! Kapıdan girdiğiniz anda başlayan kayıtlarla mutluluğunuzu belgeliyor, yıllarca saklamanızı sağlıyoruz. Bir de düğününüze katılamayan dostlarınız için canlı yayın yapıyor ve her anınıza ortak olma şansını onlara da sunuyoruz.

Tüm bu hizmetleri sağlayabildiğimiz gerekli alt yapı ve teknik ekipmanın yer aldığı 3 farklı salonumuz var. Bu yüzden davetli sayınıza göre bir davet alanı seçiyor, şıklığı ile fark yaratan salonlarımızdan iki tanesinde 600 kişiyi ve bir tanesinde de 1000 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Siz de “Bütünler Düğün Salonu Bursa’da tam da aradığım adres!”, diyorsanız; acele edin! Hayalinizdeki düğün, kına gecesi, söz veya nişan töreni için bizimle irtibat sağlayın. Üstelik hızlı ve kolay iletişim için gerekli bilgilere sayfanın üst kısmında yer verdik!

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Bütünler Düğün Salonu / Gemlik Düğün Salonu - konum
X : 40.42587814116678 Y : 29.161551920693654

Dr. Ziya Kaya Mah. Hürriyet Cad. No:30 Gemlik/Bursa, Türkiye