İnegöl Osmanlı Sarayı Balo ve Düğün Salonu

  • Paylaş
İnegöl Osmanlı Sarayı Balo ve Düğün Salonu
İnegöl Osmanlı Sarayı Balo ve Düğün Salonu
İnegöl Osmanlı Sarayı Balo ve Düğün Salonu
İnegöl Osmanlı Sarayı Balo ve Düğün Salonu
İnegöl Osmanlı Sarayı Balo ve Düğün Salonu
5 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Bursa’nın İnegöl ilçesinde geniş organizasyon yelpazesi, kusursuz hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeliyle müşterilerini ağırlayan İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu; sünnet, kına, düğün ve nişan başta olmak üzere birçok organizasyonda kentin gözde düğün salonu olarak ön plana çıkmaktadır.

Şehir merkezinde yer alan ve kolay ulaşım imkânına sahip İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu; yüksek tavan özelliği, teras, balkon, kolonsuz balkon, şehir manzaralı açık ve kapalı alan, engelli girişi, fotoğraf ve vale hizmeti gibi birçok imkânıyla müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Catering ve menü tadımı hizmeti de sunan Bursa İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu, ağırladığı misafirlerine kusursuz hizmet anlayışı ile unutulmaz bir organizasyon yaşatmaktadır.

Düğün organizasyonlarının parmakla gösterilen adresi olan İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu, hayatlarını birleştiren çiçeği burnunda çiftlere düğün fotoğrafçısı hizmeti de sunmaktadır. İşinde uzman, güler yüzlü ve tecrübeli personeli ile kentin önde gelen düğün salonu olmayı sürdüren İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu, kurumsal etkinlikler için de salon hizmeti vermektedir.

Evliliğe ilk adımı atmaya hazırlanan çiftlerin nişan organizasyonlarına da ev sahipliği yapan İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu, çiftlerin ve ailelerin istediği konseptte etkinlikler düzenleyerek misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatmaktadır. Kına gecesi organizasyonlarının da gözde adresi olan İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu, geniş katılımlı salon imkânı ve kusursuz hizmet anlayışıyla gelin adayları ve ailelerinin bu mutlu gününe unutulmaz bir ev sahipliği yapmaktadır.

Hakan Çevik’in yetkili konumunda bulunduğu İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu, sünnet düğünü organizasyonlarının da en çok tercih edilen adresi olarak dikkat çekmektedir. Ailelerin istediği konseptte, misafirlerine geniş imkânlarıyla hizmet sunan İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Salonu, iş dünyası ve sivil toplum kuruşları başta olmak üzere çeşitli davet organizasyonlarına salon hizmeti de vermektedir.

Anne adaylarının baby shower partisi de dâhil olmak üzere pek çok organizasyon seçeneğiyle müşterilerine hizmet sunan İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu; geniş imkânlara sahip özel salonu, vale hizmeti, catering ve menü tadımı fırsatları gibi pek çok özelliği ile kentin parmakla gösterilen düğün salonu konumunda bulunmaktadır. İnegöl şehir merkezinde bulunan İnegöl Osmanlı Sarayı Düğün Davet Salonu, donanımlı personeli, yüksek hizmet kalitesi ve güvenilir iş anlayışıyla misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Sizde özel günleriniz ve kutlamalarınız için Bursa İnegöl'de bulunan Osmanlı Sarayı Düğün Davet Balo Salonu'na ulaşmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
İnegöl Osmanlı Sarayı Balo ve Düğün Salonu - konum
X : 40.079921018574304 Y : 29.51039324072262

Sinanbey Mah. Alanyurt Cad. No:3