Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET

 • Paylaş
Hakkında

Hayalinizdeki kır düğünü için sizlere harika imkanları olan bir düğün mekanı öneriyoruz. Şeke Kır Bahçesi masal diyarını aratmayacak bahçesiyle sizin ve sevdiklerinizin unutamayacağı o en özel gecenize profesyonel hizmeti ve sektördeki tecrübesiyle imzasını atıyor.

Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve kongre Merkezi'nin karşısında yer alan Şeke Kır Bahçesi ondört yıldır özel gün ve organizasyonlarda Bursalılar’a hizmet veriyor. Bu özel düğün mekanı 16 bin metrekare yemyeşil bir alan üzerine kurulu 3 ayrı kır bahçesi olan bir yer. Bahçe içerisinde 1100, 1300 ve 300 kişilik 3 kır bahçesi ve 400 kişi kapasiteli kapalı salonu bulunan Şeker Kır Bahçesi’nde organizasyonunuza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Klasik Düğün ve Kır Düğünü arasında Kararsız mı kaldınız?

Düğününüz için kalabalık misafirlerinizi davet ettiğiniz bir otelin salonunu, bir kulübü ya da bir düğün salonunu tercih edebilir, kaliteli bir düğün organize edebilirsiniz. Bu seçiminizde düğün standartları misafir karşılamadan, gelinlik ve damatlık seçimine, sunulan menülere kadar kurallara tabi olduğunuz sürece kusursuz olabilir. Olabildiğince risk almadan hazırlanacağınız bu özel gecenize şık bir imza atabilirsiniz.

Farklılık arayışındaysanız kuralların dışına çıkmanız gerekecektir. Örneğin; beyaz ve pastel renkli çiçeklerle süslenmiş beyaz masaların bulunduğu bir kır düğünü. Festival müzikleri çalan bando takımı eşliğinde açılışı yapan bir gelin damat. Uçuş uçuş bir gelinlik ve damatlığın altına giyilen spor ayakkabılar ve kendi evindeymiş gibi eğlenen misafirler. Eğer bu ortam sizi yansıtıyorsa kesinlikle kır düğününü seçebilir, detayları kendinize özgü dizayn edebilirsiniz.

Kır Düğünü Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Kır Düğünü mekanını zevk ve tercihlerinize uygun düzenleyebilirsiniz.

Yeşil alan geniş olduğu için misafirleriniz olabildiğince rahat eder.

Kalabalık düğünler için idealdir.

Gelin Damat ve misafirler açısından giyim kuşam daha rahattır.

Fotoğraflarınız için açık havanın ışığı çekimlerinize yansıyacaktır.

Orkestranın yaptığı müzik açık havada dağılacağından rahatsızlık vermeyecektir.

Misafirlerinizin çocukları olabildiğince rahat hareket edecek, ebeveynler düğününüzden daha mutlu kalacaktır.

Şeke Kır Bahçesi bir Açıkhava düğünü için eksiksiz altyapıya sahip bir düğün mekanı olarak Bursa’da tercihlerin başında gelmektedir. Bu özel düğün mekanının 500 araçlık otoparkı, kafeteryası, çocuk oyun bahçesi, bebek bakım odası, bay ve bayan mescit ile tam donanımlıdır. Ayrıca 7/24 jeneratör destekli elektrik sistemi ve hava muhalefetlerine yönelik alınan tedbirlerle Şeke Kır Bahçesi’nde düğün yapmak her zaman güvenli ve rahattır.

Siz de düğün, nişan, kır nikahı, sünnet düğünü, mezuniyet balosu ve diğer özel gün organizasyonları için Bursa’da faaliyet gösteren Şeke Kır Bahçesini tercih edebilirsiniz. İletişime geçmek için sayfadaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 02.07.2021
  Emir Selim G******

  Pandemi yasaklarında düğün törenini eşimle birlikte kır nikahı olarak yapmaya karar verdik ve Şeke yi tercih ettik. Butik bir organizasyon oldu. Çok başarılılar. Biz çok memnun kaldık. Tüm ilgililere teşekkür ederiz.

 • 01.07.2021
  Ayça V******

  Önümüzdeki ilkbahar için kır düğünü yapmayı düşünüyoruz. Şeke Kır Bahçesi’nde yapılan bir düğünü kendi düğünümde risk almamak için gidip özellikle izledim. Ben çok beğendim. Fiyatları da makul. Kesinlikle düşünüyorum

 • 11.06.2021
  Hülya & Ayhan İ******

  Düğünümüzü 2018 Haziran ayında Şeke Kır Bahçesi’nde yaptık. Çok şık bir düğünümüz oldu. Eşimle çok memnun kaldık. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyorlar. Kır düğünü düşünüyorsanız mutlaka gidin inceleyin. Tavsiye ediyoruz.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Şeke Kır Bahçesi / AŞKA DAVET - konum
X : 40.2318135 Y : 29.068192099999997

Buttim Tüyap Fuar Alanı Karşısı