Ramsey

  • Paylaş
Hakkında
Ramsey, Gürmen Grubu'nun tekstil sektöründe 35 yıllık tecrübesi, uluslararası pazarlarda kazandığı rekabet gücü ve yetenekli moda tasarım ekibinin yaratıcı fikirlerinden doğdu.

Hikayemiz 1972'de Londra'da başladı. 1985'te Londra'daki fabrikamızda ilk konfeksiyon imalatını yapan ve Türkiye'de İngiltere pazarında çalışmaya devam etti, merhaba diyoruz.

Bu yıllarda, üretimini Londra'dan İstanbul'a, ardından Karabük ve Safranbolu'ya taşıyarak üretimini büyük şehirlerden uzaklaştıran ilk marka olduk.

Ramsey'in kaliteye olan tutkusu, mükemmelliğe ulaşma arzusu, işçiliğe olan saygısı ve detaylara gösterdiği özen, Ramsey'yi erkek giyiminde en üst sıralarda yer alacak yenilikçi ve güçlü bir marka olarak şekillendirdi.

Modaya gelince daha bütüncül hale geldi. Bağımsız modellerden koleksiyon mantığına geçiş dönemine girildi. 2000'li yılların başında, İngiliz Beyefendi kavramının yaratıldığı, Londra'da doğduğumuz gerçeğinden ilham alan yıllardı. Mağazalarımızdan sonra 2. Londra'nın kuzeyini açtık, Rusya'daki mağazalarımızla yurtdışındaki büyümemize devam ettik. 1970'lerde
vakıfları atıldı, önündeki uluslararası tüketiciyi Türkiye'ye empoze etti, Londra'da mağaza açtı, yakın zamanda yerli mağazalarda faaliyetlerini hızlandıran Ramsey, her gün kendini yenilemeye devam etti.

2005 Ticaretin yapıldığı yıl ivme kazandı. İlk mağazamız 15 Ekim 2005 tarihinde Cevahir Avm'da perakendeden marka perakendeciliğine geçilerek açılmıştır.

2006 yılında perakendemiz gelişmeye devam ederken, yeni ve yaratıcı uygulamalar yapıldı. 2007 yılında gelişmeye devam edildiğinde, İsi toplamaya yönelik dönemde Gelişim başladı. Ramsey London büyümeye devam ederken, SARTORIA ve MTM koleksiyonları gelişti. 2008, marka duygusu ile daha da yenilenmek gerekiyor


2008 yılında koleksiyonlar kendi içlerinde zenginleşirken, yeni koleksiyon ihtiyaçları doğdu. Modanın gelişimi, tüketici talepleri ve gün içinde değişen yaşam tarzı koşulları nedeniyle erkek giyimi kıyafet dışına çıkarıldı ve rahatladı. Ramsey SPORT, bu değişikliği yakalamak ve aktif hayata katılmak için kuruldu. Mevcut çizgilerimiz büyümeye devam ederken, heyecan verici bir genç çizgi bize katıldı. Bir marka olarak Ramsey, üstteki bütün gömlekleri kucakladı. Markamız 2009 yılında bir erkeğin tüm ihtiyaçlarını karşılama sürecini tamamlamıştır. Aynı yıl, dünyanın önde gelen trend analiz hizmeti olan WGSN, İstanbul kategorisinde, erkekler kategorisindeki araştırmalarda, Türkiye markası Ramsey kategorisinde en beğenilen ödül oldu. . ; Spor kıyafetlerinden özel kıyafetlere, erkek giyiminin tüm ihtiyaçlarını aynı Ramsey kalitesi ile müşterilerine sunmaya devam ediyor. Tasarımın güncel ve klasik tadıyla iç içe olan güvenilir, sağlam, enerjik ve yaratıcı koleksiyonları ile erkeğin modasına yepyeni bir soluk getiren Ramsey, yetenekli tasarımcılarla ürünlerini geliştiriyor.

En rafine moda çizgisini yansıtan Ramsey ürünleri, her üründe kumaştan kabloya, düğmeden ipliğe kadar her türlü kaliteli malzemeye sahip, Gürmen Grubu'nun tekstil sektöründeki tecrübesi ve üretim gücü ile tüketiciye sunulmaktadır. sektörü. Gürmen Kastamonu Grubu, Safranbolu, Türkiye'de Alet ve ayakta Ramsey ürünleri fabrikası ve 200'ün üzerinde yurt dışında satış noktasında tüketicileri ile buluştu.
Günümüzde çeyrek asırda Ramsey erkek giyiminde sadece Türkiye'de değil, dünyada da tanınan ve tercih edilen bir marka olma vizyonuyla hareket ediyor. 60.000 m2 ve 20.000 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde 1.750 kişilik devasa kadro ile% 100 kapasiteyle çalışıyoruz, günde 2000 parça üretiyoruz, yurtiçi ve yurtdışında% 73 ihracat ve% 27 iç pazarla büyüyoruz. Türkiye'de 23 konsept mağazası, 21 mağazasını, 26 eksisini ve 19 ülkede 76 bayi ile yurtdışındayken, 51 mağazasını ve 11 köşesini oluşturuyor.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Ramsey - konum
X : 37.068968 Y : 37.367706

Adres 1:Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No:25 , Adres 2 :YKM Sankopark