Bio Estetik Concept

 • Paylaş
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
Bio Estetik Concept
10 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

İstanbul’da Kalamış’ta yer alan Bio Estetik Concept, bünyesinde yer alan estetik doktoru, fizyoterapist ve estetisyen ile cilt uygulamaları, bölgesel incelme, natürel yüz germe masajı, medikal masaj, medical cilt bakımı, vücut bakımı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Bio Estetik Concept, kendi alanında uzman estetik doktoru, fizyoterapist ve estetisyen ile İstanbul Kalamış’taki merkezinde müşterilerinin hizmetindedir. Güzellik uygulamaları konusunda uzman ekibiyle hizmet veren merkezin ana iş başlıkları cilt uygulamaları, bölgesel incelme G5, medical cilt bakımı, vücut bakımı, natürel yüz germe masajı ve medikal masajdır.

İstanbul bölgesel incelme işlemlerinde başarılı çalışmalara imza atan merkezde, elektro masaj cihazı kullanarak uygulanan G5 masajıyla, toksinlerin atılması, selülit azalması, sıkılaştırma, ince ve sıkı bir görünüm kazanma gibi kişiyi mutlu ve motive eden sonuçlar elde edilmektedir. G5 masajı tüm bu yararlarının yanında, estetik açıdan kişinin istediği bedene kavuşması sürecinde de oldukça etkilidir.

Bio Estetik Concept’in verdiği diğer hizmetler, ‘saç simülasyonu, saç vitamini, saç mezoterapi, pudralama kaş, kalıcı eyeliner, dudak renklendirme, cilt bakımı, medikal cilt bakımı, yüz gençleştirme, dermapen, akne tedavisi, leke tedavisi, anti-age bakım, selülit tedavisi, mezoterapi, hydrofacial, plasmapen, kirpik lifting, microblading, koltukaltı kararma tedavisi, bölgesel incelme, kaş lifting, kaş laminasyonu, kaş vitamini, kalıcı kaş, kaş şekillendirme, masaj, çatlak tedavisi, kalıcı makyaj ve mekanda hizmet’dir.

Merkezin uyguladığı ve İstanbul Kalamış yüz gençleştirme işlemleri arasında bulunan PRX-T33 ile cilt yumuşak ve kadifemsi bir görünüme kavuşmaktadır. İğnesiz botoks olarak da adlandırılan, yüz ve boyun için kalıcı, ağrısız cilt sıkılaştırma uygulamalarından biri olan peeling işlemi PRX-T33, genç-yaşlı tüm cilt tiplerinde yaşlılık lekeleri, elastikiyetini kaybeden cildi toparlaması, cilt kusurlarını gidermesi, cilt tonunu iyileştirmesi gibi başlıklarda başarılı sonuçlar vermektedir. Yine merkezde uzman eller tarafından uygulanan natürel yüz germe masajı ile cildin canlılığı doğal yollardan uyandırılmakta, cilt sağlığı için gerekli olan ve hücre yenilenmesine katkıda bulunarak cildi iyileştiren kolajen ve elastinin harekete geçirilmektedir.

Yüz ve bedeninize teknolojinin en son ürün ve cihazları kullanılarak uygulanan estetik işlemler ile kendinizi yenileyerek güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak, alanında uzman doktor, fizyoterapist ve estetisyenden hijyenik bir ortamda hizmet almak istiyorsanız, Bio Estetik Concept güzellik merkezi ile iletişime geçmek için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 2
 • 07.01.2022
  Meral H******

  Dudak renklendirme yaptırdım, aşırı doğal ve kalıcılığı çok uzun süre gidiyor aylarca ilk günkü gibi duruyor

 • 14.10.2021
  Serap A******

  Bioestetik yüz masajı der ve susarım... Tek kelimeyle mü kem mel

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Bio Estetik Concept - konum
X : 40.98164240840912 Y : 29.03741602234524

Kalamış, Kadıköy / İstanbul