Seldie Antiaging Wellness

 • Paylaş
Seldie Antiaging Wellness
Seldie Antiaging Wellness
Seldie Antiaging Wellness
Seldie Antiaging Wellness
Seldie Antiaging Wellness
5 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Makyaj yapmak kişinin kendini ifade etme şeklidir. Bazen duru, bazen göz kamaştıran ışıl ışıl dokunuşlarla günlük hayatımıza renk katarız. Kişinin kendinle ilgilenmesi, kişisel bakımına önem vermesi, estetik ve güzelliğe talep çıkarması kendine özenin en güzel ifadesidir.

Sizi bu bakış açısının gerçekliğine inanarak güzellik sektöründe faaliyet gösteren işortağımız Seldie Antiaging & Wellness ile tanıştırmak istiyoruz.

Seldie Antiaging & Wellness 2015 yılında Selda Gamzeli tarafından kurulan bir güzellik, gençleşme ve iyileşme merkezidir. Spa ve Fitness sektöründe 15 yıl yöneticilik yapan Selda Gamzeli, uzun yıllar kurumsal iş dünyasında yer aldıktan sonra bu sektörde kendi markasını oluşturmuş ve daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlayarak sektörde markalaşma yolculuğuna başlamıştır.

Kendi markasını kurarken hedefi , ‘’ Bussiness Excellence ‘’ yani ‘’ İşte Mükemmeliyetçilik’’ mottosunun hakim olacağı bir güzellik merkezine hayat vermektir. Selda Gamzeli stratejisini ürün ve hizmette farklılaşma üzerine kurarak Seldie imzalı uygulamalar gerçekleştirmiştir. Danışan ve müşterileri tarafından ilgiyle karşılanan bu uygulamaların yüksek müşteri memnuniyeti içermesi sonucu bugün yüzlerce kişi seldie uygulamalarından hizmet almaktadır.

Kişinin cilt, saç yapısını ve beklentilerini dikkate alarak kişiye özel uygulamalar gerçekleştiren Gamzeli, ‘’ Kendi görünümünüz ama daha iyisi !’’ sloganıyla danışanları için makyajsız, parlak, duru, canlı ve pürüssüz bir cilt elde etmek hedefiyle hizmet vermektedir. Gamzeli’nin en büyük amacı; fondöten, pudra, far, ruj gibi katmanların altında kalarak zarar gören cilde doğru ürünler ile doğru müdahaleyi gerçekleştirmek ve böylece perdenin arkasına saklanmış gerçek ve duru güzelliği ortaya çıkartmaktır.

Özellikle cilt bakım uygulamalarının doğru ürün ve tekniklerle uygulandığı taktirde ileriki yıllara yönelik önemli bir yatırım olacağını vurgulayan Selda Gamzeli, müşterilerine cildin en değerli elbisemiz olduğunu, profesyonel olmayan müdahalelerden uzak durulması gerektiğini özellikle belirtiyor.

Çalışmalarında danışan memnuniyetini ön planda tutan Selda Gamzeli’in bu yaklaşımı sayesinde siz de Seldie Anti-Aging uygulamaları ile kendinizi aynada görmek istediğiniz kendi beninize ulaşabilirsiniz.

Siz de kişisel bakımıma öncelik vererek yıllara meydan okumak isteyenlerdenseniz İstanbul / Ataşehir’de hizmet veren Selda Gamzeli’ye ulaşmak için sayfamızda yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 30.07.2021
  Sevcan F******

  Diamond Facial yaptırmadığım yıllara yazık! Sonunda istediğim sonuca ulaştım o kadar mutluyum ki her gün selfie modundayım. İyi ki varsınız!

 • 19.07.2021
  Gülce E******

  O kadar üşeniyordum ki spor salonuna gitmeye kilo almayı göz almıştım. Ama sağlığımı kaybetmeye başladığımda acilen bir çözüm aramaya başlamam gerektiğini farkettim ve MicroPlus Electrotherapy’yi keşfettim. Dünya’nın en rahat kas çalıştırma yöntemlerinden ve en kolay toparlanma uygulamalarından biri olabilir. Müthişsiniz.

 • 15.06.2021
  Esin A******

  Ergenlik dönemimden itibaren her zaman başıma bela olan lekelerimden son zamanlarda iyice rahatsızlık duymaya başlamış ve çözüm aramak için bir çok merkeze başvurmuştum ancak hiçbiri Seldie’ye gitmeye başladığımdan beri aldığım sonuç kadar etkili olmadı. Bu kadar uzun zamandır problem yaşamak yerine keşke sizi daha önce tanısaydım.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Seldie Antiaging Wellness - konum
X : 40.99710598674333 Y : 29.099022323821583

Dilek Sabancı Caddesi Tasarımkent No:19E D:4 Atşehir/İstanbul