Atapark Life Düğün Salonu

  • Paylaş
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
Atapark Life Düğün Salonu
14 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Atapark Life, İstanbul Avcılar’da şehir merkezinde, deniz kenarında bulunan çim alanla kaplı mekânında, açık ve kapalı alanlarıyla, düğün, kına gecesi, nişan, sünnet ve her türlü kurumsal etkinliklerde kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı, deneyimli personeliyle müşterilerinin hizmetindedir.

İstanbul Avcılar’da şehir merkezinde yer alan Atapark Life, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi özel günlerde ve her türlü kurumsal etkinliklerde her türlü soruna çözüm bulan yaklaşımı ve müşterilerinin işlerini kolaylaştıran seçenekleriyle konuklarının hizmetindedir. Deniz kenarında bulunan çim alana sahip mekân şehir merkezinde yer alması nedeniyle kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumdadır. Mekânın, açık ve kapalı alanlarındaki salonlarda sunulan, alkolsüz ve müşterinin talebine göre değişiklik yapılabilen lezzetli menüsüyle, güleryüzlü ve müşteri memnuniyetini ön plana alan yaklaşımıyla özel gün ve etkinler unutulmaz kılınmaktadır.

Özel gün ve etkinleri unutulmaz kılan verilen hizmetin kalitesi kadar mekânın konumu ve özellikleridir. Atapark Life güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle müşterilerine sunduğu İstanbul deniz kenarında düğün hizmetiyle konuklara unutulmaz saatler yaşatmaktadır. İstanbul deniz manzaralı düğün salonu talep edenler için bulunmaz bir fırsat olan mekân, her konsepte uygun salonlarıyla müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Müzik seçiminde müşteri isteğini ön planda tutan Atapark Life, kır düğünü konseptiyle, deniz ve doğanın seyredilmeye doyulmaz buluşmasını yansıtan ortamda konuklarının olağanüstü bir gün geçirmesini sağlamaktadır.

Konukların sorunsuz saatler geçirmesi için muhteşem manzaralı bir ortamda her türlü konforu sağlayarak onları ağırlayan mekân personelinin sunduğu, usta ellerden çıkan menüsüyle de müşteri memnuniyeti kazanan mekân, daha iyi ve güzeli sunmak için yenilik ve gelişmelerin de takipçisidir.

Deniz, mehtap ve müziğin buluşmasıyla unutulmaz anlara imza atılan, doğal yapısıyla sıcaklığı, şıklığı, seçkinliği barındıran mekân, 5 farklı kır bahçesi, balo ve davet salonu ile her türlü kurumsal etkinlik ve düğünler için 10 kişiden 2000 kişiye kadar konuğu isteğe göre yemek ve kokteyl sunumuyla ağırlayabilmektedir.

Nişan, düğün, kına gecesi, sünnet gibi özel günlerinizde, kurumunuzun her türlü etkinliğinde, olağanüstü deniz manzarası ve yeşilin en güzel haliyle buluştuğu bir mekânda, kaliteden ödün vermeyen yaklaşımıyla İstanbul-Avcılar’da bulunan Atapark Life’den hizmet almak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 1
  • 12.09.2022
    Zeynep V******

    Çok güzel bi davet mekanı, özel günlerinizi güzelleştirebileceğiniz mükemmel bi alan.. Teşekkürler Atapark ailesi :)

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Atapark Life Düğün Salonu - konum
X : 40.974504190300756 Y : 28.730476328124997