Bellisima Güzellik salonu / Mediha Demir

 • Paylaş
Hakkında

Kişisel bakım ve estetik görünüm benim içim önemli diyenlerdenseniz sizi İzmir Aliağa ‘da Faaliyet gösteren iş ortağımız Güzellik Uzmanı Mediha Demir ile tanıştırmak isteriz.

Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteren Mediha Demir Bellisima Güzellik Merkezi’nin kurucusudur. Demir ‘in verdiği hizmetler ; Mikroblading, Medikal Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Derma Terapi, Kimyasal Peeling, Kavitasyon, Jelli Epilasyon, İğneli Epilasyon uygulamalarından oluşmaktadır.

Her yaşa ve kişinin cilt yapısına göre uygulama gerçekleştiren Demir, işinin püf noktasının cildin ihtiyacının doğru bir şekilde belirlenmesinden geçtiğini söylüyor. Cilt bakımı uygulamalarında mutlaka uzmandan destek alınması gerektiği belirten Mediha Demir, yanlış uygulamalardan sonra kendisine gelen danışanların cildinde oluşan tahriş ve istenmeyen durumlar nedeniyle uygulanan bakımdan daha geç sonuç alınabileceğini belirtiyor.

Demir’in danışanlar tarafından en çok tercih edilen hizmetlerinin başında kalıcı makyaj uygulamalarının arasında yer alan mikroblading geliyor. Kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırarak ifadeyi güçlendiren Mediha Demir, her işlemde olduğu gibi microblading işleminde de kişiye özel ve steril uçlar kullanıyor.

Demir, cilt bakımı, medikal cilt bakımı uygulamalarında oldukça hassas davrandığını belirterek , önce cildin nazik bir şekilde temizliyor ardından cildin ph’ına göre göre peeling uyguluyor. Bunun için önce buhar ile cildi yumuşatan Demir kişinin ihtiyacı dahilinde yüzde yer alan siyah nokta temizliği yapıyor. Biraz yorulan cildi güzel bir yüz masajı ile dinlendiren Mediha Demir yine kişiye özel hazırlanan cilt maskesi ile cildi derinlemesine besliyor.

Son olarak cildin durumuna göre seçilen serum tatbiki yapıldıktan sonra artık parlak, ışıl ışıl bir cilt ile gülümseyebiliyorsunuz. Demir, güneş koruması sürülerek tamamlanan bu işlemin ayda bir uygulanması gerektiğini , yılda en az 6 kez tekrarlanmasının sürdürülebilir bir güzellik adına önemli olduğunu belirtiyor.

Mediha Demir tarafından uygulanan bir diğer cilt bakım uygulaması harika sonuçlar yaratan Derma Terapi. Çin tıbbından gelen kadim bir uygulama olarak güzellik sektöründe sağlam bir yer edinen bu uygulama ile ulaşmak istediğiniz cilt hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabiliyor ve kalıcılığını arttırabiliyorsunuz.

Derinin 2,5 mm altına kişiye özel seçilmiş kök hücre serumunu enjekte eden güzellik uzmanımız Mediha Demir, Derma Terapi’nin yılların izini silen kalem olarak tanındığını belirtiyor. Leke tedavisi, Yüz Gençleştirme hatta Skar Tedavisi’nde başarılı sonuçlar alan Demir’in danışanlarına en büyük tavsiyesi seansları aksatmamaları. Derma Terapi de başarı için kişinin ihtiyaç durumuna göre 2-4 hafta arası 1 seans uygulanıyor ve ortalama düzenli uygulanan 4- 6 seans sonrası lekelerden kurtulma, gençleşme, yüzünde skar izleri olanların boşluklarının büyük ölçüde dolması gibi sonuçlar alınabiliyor.

Leke tedavisi, Dermapen uygulamalarının kişiye özel protokoller ile ihtiyaca yönelik hazırlandığını söyleyen Demir, danışanlarına Kimyasal Peeling uygulamalarını da öneriyor. Mutlaka uzman tarafından yapılması gereken bir uygulama olan Kimyasal Peelingin sivilce, leke, antiaging başlıklarında etkili olduğunu, daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde edilebileceğini belirtiyor.

Demir’in zayıflama ile önerdiği çalışma Kavitasyon. Göbek, baldır gibi bölgelerde yer edinen blok yağların küçültülerek ses dalgaları ile parçalanması ile gerçekleştiren bu uygulamanın 10- 12 seans arası uygulanması halinde 2-10 cm arasında bir incelme sağlanabileceğini belirtiyor.

Mediha Demir, güzellik uygulamalarının uygun bir diyet ve spor programı ile desteklenmesi halinde daha sağlıklı ve kalıcı bir güzellik elde edilebileceğini belirtiyor.

Siz de kişisel bakımınıza ve sağlıklı bir görünüm için Güzellik uzmanından hizmet almayı düşünürseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 4
 • 30.10.2021
  Elif A******

  Mediha hanimin guler yuzu, islemlerde kullandigi son teknoloji cihazlar tercih sebebimiz oldu. Cilt bakimi ve dermapende sonuclar muazzam. Ilk firsatta lazer epilasyona gelicem

 • 08.08.2021
  Gülsemin B******

  Mediha hanım Dermapende çok iyi arkadaşlar . İnanılmaz sonuç aldım. Dermapen diyorum ben

 • 07.08.2021
  Şadiye T******

  Mediha hanıma kavitasyona gidiyorum. Bacaklarımda çok belirgin bir incelme oldu devam edeceğim. Çok iyi

 • 02.08.2021
  Ceren M******

  Kaşlarım harika oldu. İfadem değişti. Çok teşekkürler Mediha Hanım

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Kazım dirik mah istiklal cad no 80/3